BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Marta

II miejsce w Powiatowej Spartakiadzie Lekkoatletycznej Gimnazjalistów

Trzeci rok z rzędu uczniowie gimnazjum w Przyłęku uczestniczą  w spartakiadzie sportowej w Ciepłowodach. Sześciu reprezentantów naszego gimnazjum zmagało się w trzech konkurencjach: skok w dal, bieg przełajowy oraz cross rowerowy.

W skoku w dal królowała Wiktoria Jaskowiak – po raz drugi zdobyła złoto. W konkurencji chłopców Krystian Jakowlew – Lorenz „wyskakał” drugie miejsce. Najwięcej zdrowia „stracił” w biegu przełajowym Krzysztof Orzechowski i po pasjonującej końcówce również wywalczył drugie miejsce. W tej samej konkurencji Kinga Łuka zajęła czwarte miejsce. W crossie rowerowym na dystansie 1200m o zwycięstwie naszego zawodnika Damiana Śliwińskiego zadecydowała 1 sekunda, w kategorii dziewcząt emocje również były wielkie – Paula Bernaczek wyprzedziła konkurentkę o 3 sekundy. W klasyfikacji generalnej nasza ekipa spartakiadę zakończyła na drugim miejscu. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, gratulujemy!

Fajna impreza, super organizacja, dziękujemy Gimnazjum w Ciepłowodach.

• II powiatowe zawody lekkoatletyczne (1)