BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Sprawdź czy nie masz zaległości!

 

Przypominamy, że 15.11.2019 upłynął termin zapłaty IV raty podatku od nieruchomości i rolnego dla osób fizycznych. Niedługo będą wysyłane upomnienia dla dłużników. Aby sprawdzić, czy wszystkie zobowiązania podatkowe zostały przez Państwa uregulowane, zachęcamy do utworzenia konta na naszym portalu podatkowym. Po założeniu konta zobaczą Państwo wszystkie swoje zobowiązania, w tym zapłacone i pozostałe do zapłaty. Za pośrednictwem portalu można również łatwo dokonać zapłaty.

Aby skorzystać z portalu należy:

Wejść na stronę https://grupabardo.pl

Wybrać samorząd: Urząd Miasta i Gminy Bardo, a w nim funkcję: PORTAL,

Założyć konto poprzez funkcję: REJESTRACJA, podając swoje dane,

W otrzymanym e-mailu kliknąć link aktywacyjny.

Po aktywacji konieczna jest wizyta w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo (stanowisko ds. księgowości podatkowej – p. Grażyna Grunwald) w celu potwierdzenia tożsamości i powiązania konta z naszym programem księgowym.

Po potwierdzeniu można już się zalogować i, aby podejrzeć i zapłacić zobowiązanie, z  listy modułów wybrać: ePłatności.

To wszystko – od tej pory Twoje zobowiązania podatkowe oraz z tytułu opłat za odpady będą widoczne na portalu i możesz opłacić je jednym kliknięciem.

Usługę płatności dostarcza KIR S. A. za pośrednictwem systemu Paybynet. Opłata za dokonanie płatności wynosi 0,59 zł.

Portal usług elektronicznych Grupa Bardo został stworzony w ramach projektu „Rozwój e-usług gwarancją nowoczesności gmin”, nr projektu: RPDS.02.01.01-02-0032/16. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFRR w ramach RPO WD na lata 2014-2020.

 

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze