BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Zmiana zasad obsługi interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Bardzie

 

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS CoV-2 wprowadza się obostrzenia w zakresie bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Bardzie.

Wszystkie komórki organizacyjne Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie pracują od poniedziałku do piątku w niezmienionym czasie – poza Urzędem Stanu Cywilnego i stanowiskiem ds. Ewidencji Ludności. Wprowadzone zostają nowe godziny pracy Urzędu Stanu Cywilnego i stanowiska ds. Ewidencji Ludności  w następujących dniach:

21.10.2020 r.: od godz. 7.30 do godz. 11.30

23.10.2020 r.: od godz. 7.30 do godz. 11.30

27.10.2020 r.: od godz. 7.30 do godz. 11.30

29.10.2020 r.: od. godz. 7.30 do godz. 11.00

W pozostałych dniach w miesiącu październiku 2020 r. godziny pracy  Urzędu Stanu Cywilnego i stanowiska ds. Ewidencji Ludności  pozostają bez zmian.

W przypadku konieczności wizyty w USC należy wcześniej skontaktować się telefonicznie z merytorycznym pracownikiem w celu umówienia spotkania.

Od dnia 20.10.2020 r. obowiązuje praca zmianowa pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie. 

Wejście do budynku urzędu znajduje się tylko od strony ul. Rynek.

Bezpośrednia obsługa klientów odbywać się będzie jedynie w wyznaczonym pomieszczeniu na parterze budynku urzędu z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Osoby wchodzące do urzędu muszą obowiązkowo posiadać osłonę na twarzy (maseczka, przyłbica) oraz są zobowiązane dokonać dezynfekcji rąk.

Dokumenty i wnioski można składać elektronicznie za pomocą skrzynki ePUAP: /i6p2glp74g/skrytka. Korespondencję tradycyjną (papierową) należy wrzucać do drewnianej skrzynki przy wyznaczonym miejscu do obsługi klientów.

Z pracownikami urzędu należy kontaktować się:

  • telefonicznie: centrala urzędu 74-817-14-78 lub bezpośrednio z poszczególnymi referatami (wykaz na stronie www.bardo.pl)
  • e-mail: umig@bardo.pl

Zachęcamy do kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta i Gminy w Bardzie (za pomocą telefonu. E-maila, skrzynki ePUAP).

Apelujemy także do mieszkańców o rozwagę, zachowanie spokoju i stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze