BARDOmiasto cudów

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Norbert

ZAPŁAĆ PODATEK PRZEZ INTERNET

Urząd Miasta i Gminy w Bardzie uprzejmie przypomina o upływającym dnia 16.09.2019 terminie płatności III raty podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego i łącznego zobowiązania pieniężnego oraz IX raty opłaty za odpady. Zachęcamy osoby fizyczne do skorzystania z nowo uruchomionego portalu do płatności zobowiązań w Gminie Bardo.

Portal, oprócz płatności, umożliwia również podgląd wysokości naliczonego podatku i opłaty za odpady, w tym zobowiązań przeterminowanych. Dzięki temu można uniknąć wysyłki kosztownego upomnienia!
Aby skorzystać z portalu należy:
Wejść na stronę https://grupabardo.pl
Wybrać samorząd: Urząd Miasta i Gminy Bardo, a w nim funkcję: PORTAL,
Założyć konto poprzez funkcję: REJESTRACJA, podając swoje dane,
W otrzymanym e-mailu kliknąć link aktywacyjny.
Po aktywacji konieczna jest wizyta w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo (stanowisko ds. księgowości podatkowej – p. Grażyna Grunwald) w celu potwierdzenia tożsamości i powiązania konta z naszym programem księgowym.
Po potwierdzeniu można już się zalogować i aby podejrzeć i zapłacić zobowiązanie, z listy modułów wybrać: ePłatności.
To wszystko – od tej pory Twoje zobowiązania podatkowe oraz z tytułu opłat za odpady będą widoczne na portalu i możesz opłacić je jednym kliknięciem.
Usługę płatności dostarcza KIR S. A. za pośrednictwem systemu Paybynet. Opłata za dokonanie płatności wynosi 0,59 zł.
Portal dostępny jest także w innych gminach Grupy Bardzkiej, tj. Bielawa, Niemcza, Przeworno, Strzelin, Ziębice i Złoty Stok. Mając zobowiązania w tych gminach również możesz opłacić je przez internet.
Portal usług elektronicznych Grupa Bardo został stworzony w ramach projektu „Rozwój e-usług gwarancją nowoczesności gmin”, nr projektu: RPDS.02.01.01-02-0032/16. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFRR w ramach RPO WD na lata 2014-2020

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze